Gerard sprzedał dom?

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Gerard sprzedał dom?

Postprzez cheerylus » 25 lip 2012, o 10:59

<Le ma nadzieję że nie zostanie zjedzona za ten temat 'lD>

Rano weszłam na devianta a tam takie coś. Na grupach były jorunale o akcji z przeprosinami /filmik na powstać/. Tu jest grupa z całą akcją.

Z moim angielskim zrozumiałam tyle, że poszło o jakiś fanfik i się Way'owie przeprowadzają.
Wie może ktoś coś więcej :-? ?
cheerylus

Re: Co się stało?

Postprzez Linnet » 25 lip 2012, o 11:05

PODOBNO Gerard musiał sprzedać dom, bo "fani" odnaleźli jego adres i stalkowali po domem. Do tego podsyłali mu fanfiki m.in. waycesty oraz baycesty . LOL. Nie mam słów xD
Linnet

Postprzez Yulija » 25 lip 2012, o 11:20

baycesty? co to?

Lool, trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby takie rzeczy robić. Dajcie spokój.
Może pozwolę Ci byś ze mną budził się
Może powiem Ci jakie lubię wino
Może pozwolę Ci zapalić świeczkę
Gdy w pewną zimową noc
Zgaśnie światło...
Yulija

Postprzez Linnet » 25 lip 2012, o 11:27

Baycest to takie opowiadanie, w którym Gerard uprawia seks z Bandit :))) Weźcie pod uwagę, że nie wiadomo do końca czy to wszystko prawda. MCRmy to głupiutki fandom :) Bardzo łatwo wkręcić każdą rzecz. Macie przykład choćby z naszym żartem prima aprillisowym :))
Linnet

Postprzez BetelgezaM » 25 lip 2012, o 11:28

..................offtop
Ostatnio edytowano 3 sie 2017, o 16:45 przez BetelgezaM, łącznie edytowano 3 razy
BetelgezaM

Postprzez Yulija » 25 lip 2012, o 11:31

OMFG *_*
fuj, to okropne. nie, nie myślę o tym. Boże. *kończy offtop*
Może pozwolę Ci byś ze mną budził się
Może powiem Ci jakie lubię wino
Może pozwolę Ci zapalić świeczkę
Gdy w pewną zimową noc
Zgaśnie światło...
Yulija

Postprzez Pidżam » 25 lip 2012, o 12:11

Linnet napisał(a):PODOBNO Gerard musiał sprzedać dom, bo "fani" odnaleźli jego adres i stalkowali po domem. Do tego podsyłali mu fanfiki m.in. waycesty oraz baycesty . LOL. Nie mam słów xD

JEŚLI to prawda, wstydzę się za tych ludzi. Mój borze, jak można robić coś takiego? Gerardowi i całej jego rodzince serdecznie współczuję.
Pidżam

Re: Gerard sprzedał dom?

Postprzez MLena » 25 lip 2012, o 12:16

Swiry, totalne swiry... przeciez oni tez sa ludzmi ... to jest ta wdziecznosc za muzyke ktora dla nas tworza ? rujnowanie im zycia prywatnego ?! Poprostu mi wstyd za takich ludzi
"Everytime somebody ever told you that you weren't gonna amount to anything,that's your time to shine,you can show everybody and prove to yourself what you're doing is real and that it counts and that it makes a difference." Frank Iero
MLena

Postprzez VoiceOfSilence » 25 lip 2012, o 13:37

Gerard chciał mieć trochę prywatności chociaż w domu, a tu zleciało mu się stado fanów i żyć nie dało... Widze, że jest mnóstwo idiotów na tym świecie, no i żeby podsyłać jeszcze mu fanfiki typu Waycest i BAYCESTY?! Nie dziwie się, że się przeprowadził, po przeczytaniu tych chorych opowieści, nawet jednej, wyjechałabym jak najdalej (nawiasem, tylko Frerardy akceptuje i lubie)... To jest chore...
VoiceOfSilence

Postprzez Jijo » 25 lip 2012, o 14:49

Nawet jeśli cała ta akcja to tylko plotka, to i tak to wstrętna sytuacja. :roll:
Wstyd mi za te osoby, szczególnie, jeśli nazywałyby się jeszcze fanami Gerarda albo Lindsey, przecież tacy ludzie są okropni, rujnują innym życie. Dx'
Naprawdę szkoda mi Bandit, jeśli dowie się za kilka lat, że taka sytuacja miała miejsce i że w ogóle teraz istnieje coś takiego jak Baycest... Czasami trzeba znać po prostu umiar i mieć zdrowy rozsądek, a nie nachodzić innych ludzi z jakimiś ohydnymi wypocinami przelanymi na kartkę... Tak samo myślę o Waycestach, są odrażające. -.-
Jijo

Postprzez Pidżam » 25 lip 2012, o 17:36

Jijo napisał(a):Naprawdę szkoda mi Bandit, jeśli dowie się za kilka lat, że taka sytuacja miała miejsce i że w ogóle teraz istnieje coś takiego jak Baycest... Czasami trzeba znać po prostu umiar i mieć zdrowy rozsądek, a nie nachodzić innych ludzi z jakimiś ohydnymi wypocinami przelanymi na kartkę... Tak samo myślę o Waycestach, są odrażające. -.-

Takie sytuacje są chore.
Ja po prostu nie jestem w stanie pojąć jaki to ma sens. Osoby koczujące pod domem Way'ów uważają się za ich fanów, tak? Więc dlaczego zmuszają osobę, którą podziwiają do zmiany miejsca zamieszkania, wysyłają jej historie, które w przyszłości mogą mieć negatywny wpływ na stosunek Bandit do ojca ? Co chcą tym osiągnąć?
Pidżam

Postprzez violqa » 26 lip 2012, o 00:30

Próbowanie zrozumienia tych osób nic nie da, są po prostu na tym świecie takie osobniki, które ludźmi nazywać się nie powinni. Co trzeba mieć w głowie zamiast mózgu, żeby wpaść na tak idiotyczny pomysł?? No ale cóż mnie takie rzeczy już nie dziwią, ot dzisiejszy świat... :-|
violqa

Postprzez Chemicals. » 26 lip 2012, o 09:18

Ehh, może to zwykły fejk.
Tak czy inaczej te osoby nie powinny się już uważać za fanów My Chem.
Chemicals.

Postprzez Candela » 26 lip 2012, o 10:27

Z tego, co ja się orientuję (chociaż nie uznam tego za pewne, dopóki oni sami się nie wypowiedzą), Gerard i Lindsey sprzedali dom ponad 3 tygodnie temu. Nie do końca chce mi się wierzyc, że to z powodu fanów walących mu do drzwi. Jest przecież policja, mają ochronę, a z resztą... Gerard nie wyglądał na Comic Conie na szczególnie zdenerwowanego, prawda? Nie muszą nam się spowiadac, dlaczego sprzedali dom, a powody mogły byc różne. Gdyby chodziło o fanów, to prawdopodobnie któryś z człownów zespołu skomentowałby sprawę.

Przyznaję, miłosc do MCRmy nie jest łatwą miłoscią, ale jak tak czytam komentarze do całej sprawy chociażby na Tumblrze, to wszyscy są oburzeni i wstydzą się za fandom, a raczej za tych pseudofanów którzy podesłali im Baycesta i w ogóle, jeśli to prawda, stali pod ich domem. Serio, jeszcze nie widziałam nikogo, kto twierdził, że podoba mu się ten cały Baycest. Słyszałam też, że próbowali wytrendowac na Twitterze "sorrymcr", w każdym razie- wszyscy starają się przeprosic, choc to nie ich wina.
Najbardziej w tym wszystkim ruszyło mnie to, że nawiązała się jakaś wielka kłótnia pomiędzy tymi, którym podoba się dom, a tym, którym się on nie podoba. Ludzie, no dajcie spokój, to tylko DOM :roll:
No i nie da się ukryc, tak jak mówi Linnet, MCRmy wciśniesz wszystko i z wszystkiego zrobią tragedię :'D

A co do samego tworu jakim jest Baycest, to kurczę, pisz sobie jak chcesz, skoro koniecznie musisz publikowac swoje chore fantazje seksualne, ale do cholery nie bierz tego na poważnie A W ŻADNYM RAZIE NIE ROZSYŁAJ TEGO! Kto będzie chciał, sobie przeczyta. Prawda jest taka, że większosc nie chce.
MORIARTY WAS REAL
Candela

Postprzez MarchingBand » 26 lip 2012, o 10:56

To najprawdopodobniej fejk; ta informacja o sprzedaży domu itd. pochodzi od dziewczyny, która nie raz wymyślała takie bzdury. Ja w to nie wierzę.
now we are the kids from yesterday.
MarchingBand

Postprzez Unicorn » 26 lip 2012, o 11:17

Jeśli jest to prawda, to jest jeden z tych momentów w których najbardziej wstydzę się takich "fanów". Biedny Gerard, biedna Lidsney, biedna Bandit. Poczekamy, zobaczymy czy to fejk.
Face all the pain and take it on,
because the only hope for me is you alone
Unicorn

Postprzez Candela » 26 lip 2012, o 13:45

A no właśnie, ma ktoś link do źródła, gdzie się cała ta afera zaczęła? Raczej watpię, żeby ktoś włamał im się do domu, żeby zrobić te: http://gerardwayshouse.tumblr.com/ zdjęcia, więc...?
MORIARTY WAS REAL
Candela

Postprzez rape death † » 26 lip 2012, o 14:36

Widać, że te zdjęcia robione są przez profesjonalistę.
Wątpię, a by ktoś wkradł się do domu i postarał się o tak ładnie zrobione zdjęcia.
rape death †

Postprzez ChemicznyPłaz » 26 lip 2012, o 15:09

<bierze rozpęd i uderza głową w ścianę> Tumblr, facebook, twitter, a teraz forum... Błagam, dajcie już spokój, to ich życie.
"Gerard sprzedał dom" - co nas to obchodzi? O mnie to może sprzedać nawet nerkę i podwiązać jądra - to jego prywatne życie, nic nam do tego ;-)
I wonder how Gerard feels with his one hotdog child and asian backbending wife

Mój TumblrKonto na kinomaniaku
ChemicznyPłaz
Moderator

Postprzez Jagoda » 26 lip 2012, o 17:18

ChemicznyPłaz napisał(a):<bierze rozpęd i uderza głową w ścianę> Tumblr, facebook, twitter, a teraz forum... Błagam, dajcie już spokój, to ich życie.
"Gerard sprzedał dom" - co nas to obchodzi? O mnie to może sprzedać nawet nerkę i podwiązać jądra - to jego prywatne życie, nic nam do tego ;-)

Mam takie same odczucia. Czytam sobie to wszystko i czytam aż mi się nie dobrze robi. Wszędzie tego pełno. Niech sobie go sprzedaje, zburzy i postawi sklep czy co tam jeszcze. Sprzedał dom - mam się cieszyć czy płakać? Nie, nic nie zrobię, bo to jego prywatne życie i musiał mieć powód skoro to zrobił. A jaki? Pewnie się tego nigdy nie dowiem i szczerze mnie to nie obchodzi. A kto wie czy wśród MCRmy nie rozniesie się znowu jakaś ploteczka na temat domu Gerarda i LynZ, którą znowu każdy będzie się jarał...
My life, it's ain't no puppet show
Jagoda

Postprzez Revenge96 » 26 lip 2012, o 19:25

Mam nadzieję, że to zwykły fejk... po prostu aż brak słów. Jeśli to prawda, to naprawdę wstyd mi za tych ludzi, którzy po prostu poprzez takie coś rujnują innym życie.
Gerard: Well, are you ready, Ray?
Ray: Yeah...
Gerard: How about you, Frank?
Frank: Oh, I'm there, baby
Gerard: How about you, Mikey?
Mikey: Fucking Sarah
Gerard: Awww pickles..
Revenge96

Postprzez Green » 26 lip 2012, o 19:56

A ja w zupełności zgodzę się z Płazem i Jagodą.
Nic nam do tego, bo to jego życie. My jesteśmy tylko fanami jego twórczości.
Właśnie tu i teraz (...), jesteśmy w płynnej teraźniejszości, gdzie ostrość wzroku nigdy nie gwarantuje klarowności spojrzenia.
Green

Postprzez Jijo » 27 lip 2012, o 09:03

Ale nam chodzi o to, że niby przez "fanów" musiał sprzedać dom, bo takie cyrki odstawili, nie o sam fakt, że go sprzedał. ;)
Jijo

Postprzez Grzywa. » 27 lip 2012, o 22:59

O mój boże. Przeczytałam to i.. no smutne :-( Wstyd mi za tych fanów. Baycest? Mój boże. I don't wanna life in that planet anymore x_x Ja zrozumiem jeszcze Frerardy, ale.. Baycest? Co? Dla mnie szok to był Waycest... Właśnie w tej chwili przestały mnie już bawić Waycest, Srajcesty. Wstyd i tyle. Za dużo idiotów x_x Znalazłam nowy cel w życiu. Ucieczka z tej planty pełnej debili! Baycest.. Jak o tym pomyśle to robi mi się nie dobrze. :-/
Grzywa.

Postprzez Darsa ;*** » 28 lip 2012, o 22:04

Eh... zastanawiałam się czy w ogóle wypowiadać się tutaj, ale co szkodzi. Zakładając że to prawda, w co wątpię, dobija mnie głupota niektórych ludzi. Serio. W końcu wystawać pod czyimś domem? WTF?! Każdy chce mieć swoją przestrzeń prywatną. W końcu my jesteśmy fanami MUZYKI chemicznych. Powinniśmy się właśnie na niej skupiać. Chłopacy są jedynie organami wykonawczymi tego wszystkiego, taką maszyna napędzającą. Rozumiem podziwianie ich, jako osobistości z uwzględnieniem charakteru , przez to, co tworzą. Jednak nie możemy zapominać, że to tylko ludzie. Tutaj ważna jest muzyka. Co mnie obchodzi ich życie prywatne? Ja byłabym nieźle wkurzona jakby ktoś takie coś mi wyprawiał przed bramą :/

A te babycesty czy coś... obrzydliwe, niesmaczne i niezrównoważone. Żal mi osób, które wpadły kiedykolwiek na pomysł tworzenia czegoś tak chorego. Najbardziej z tego wszystkiego to mnie właśnie zbulwersowało.
Sometimes I think I'll die alone, live and breathe and die alone...
Darsa ;***

Postprzez nata99 » 30 lip 2012, o 15:48

Matko aż mi niedobrze ludzie są tacy popier*oleni żeby naruszać czyjąś prywatność poza tym te Baycest to aż myślałam że się zrzygam że ludzie wymyślają takie głupoty że im naprawdę nie wstyd.Rozumiem fana który kocha ich muzykę i cało kształt ale naruszanie prywatności jeszcze takimi głupotami ......................... LOL naprawdę aż mi szkoda way'ów a najbardziej Bandit małe dziecko a musi przez takie sytuacje przechodzić............. jednak tak jak wielu z was te Baycest to mnie również najbardziej z tego wszystkiego zbulwersowało jak Gerard i Lynz musieli się poczuć czytając te głupoty....................................
KISS ME YOU ANIMAL !!!! ◕‿◠
nata99

Postprzez Green » 31 lip 2012, o 17:33

Okej, wybacie myślałam, że temat obraca się tylko wokół faktu, ze Gerard sprzedał dom.

nata99, wydaje mi się, że oni nawet tego nie czytali, tylko te głupoty od razu lądowały w koszu. Nie dziwię się z resztą.
Właśnie tu i teraz (...), jesteśmy w płynnej teraźniejszości, gdzie ostrość wzroku nigdy nie gwarantuje klarowności spojrzenia.
Green

Postprzez VoltageCola15 » 2 sie 2012, o 14:28

Baycest? O JEZUS... Ludziom naprawdę przewraca się we łbie. OK, możecie sobie pisać Frerardy, Frikeye i co tam jeszcze chcecie, ale nie takie chore rzeczy, i nawet jeśli napiszecie już coś do ego stopnia popierdzielonego, nie wysyłajcie tego chłopakom.. To jest po prostu obrzydliwe i nie mam słów żeby to wyrazić, jeśli to prawda ;o
"After all this time?"
"Always", said Snape.
VoltageCola15

Postprzez Libri » 3 sie 2012, o 09:13

Wstyd mi za te dzieci, które określają się mianem fanów, a wyprawiają takie rzeczy. Ale widzę, że nie tylko ja jestem oburzona.
No i te Baycesty... nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje, w życiu nie przyszłoby mi do głowy coś tak obrzydliwego. Już niektóre Frerardy wprawiają mnie w... niesmak.
Mam nadzieję, że to tylko czyjś wymysł i w rzeczywistości nic takiego nie miało miejsca.
Libri

Postprzez Sappy » 3 sie 2012, o 14:03

Z tego co czytałam to nikt im żadnego Baycest nie podesłał, jakaś dziewczyna z twittera sobie to wymyśliła.
W każdym razie popieram zdanie wszystkich wyżej.Baycest jest obrzydliwe.Niech ludzie w końcu zrozumieją, że Gerard nie poczułby się dobrze czytając o tym jak w opowiadaniach pieprzy się ze swoją rodziną.
Sappy

Następna strona

Powrót do News