Gerard sprzedał dom?

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Re: Gerard sprzedał dom?

Postprzez cameleon3 » 3 sie 2012, o 14:13

Temat jeszcze aktywny widzę O.o No cóż i tak się nudzę, ale chyba mniej niż autorzy Baycestów. Jak dla mnie trzeba takich zboczeńców powiesić za <szuka w słowniku odpowiedniego, nie wulgarnego słowa> yyyy... mosznę i patrzeć jak zdycha. Właściwie do Frerardów z początku podchodziłam z pewnym dystansem. Nie mam problemu z homofobią, ale jakoś tak... Sam fakt zakupu mieszkania mnie nie ekscytuje. Nigdy mnie nie interesował ich dom, ale po zastanowieniu się liczyłam czy miałam nadzieję czy miałam gdzieś podświadomie zapisane, że oni mieszkają w chałupie z I'm not Okay :mrgreen: Takie tam moje durne myśli xD
cameleon3

Postprzez frnkxo » 12 sie 2012, o 20:12

Jeśli to prawda, to jest mi po prostu wstyd za idiotów odpowiedzialnych za ten fanfik. Aż mi słów zabrakło i nie potrafię opisać jaką niechęć czuję do osób, dzięki którym rodzina Way'ów musiała się przeprowadzić. Przeprowadzka, to nie byle co.. niepotrzebne nerwy. Szkoda mi Gerarda lub/i Linsey, którzy przeczytali te brednie o nich samych. Ludzie, którzy im to podesłali powinni się przebadać, bo moim zdaniem nie są zdrowi psychicznie.
frnkxo

Postprzez julka2838 » 28 sie 2012, o 08:14

to raczej nie dlatego wiele ludzi robi coś takiego swoim liderom grup i nie sądze żeby to był jedyny powud . A ogólnie kiedyś fan green day wkadł sie do dmu billego joe armstronga usiadł na krześle i jadł coś z jego lodówki a keidy do domu wszedł billi z trayem powiedzieli co chce a on że chce autograf dali mu a on se wyszedł i co billy sie nadal nie wyprowadził a to był rok czy dwa lata temu nie sadze żeby gerry sie z tego powodu wyprowadził
julka2838

Postprzez chemicalmonster » 29 sie 2012, o 07:54

Jeśli Gee sprzedał dom itd. W sumie to mnie to nic nie obchodzi to jego życie a my nie możemy się w nie aż tak wpraszać. Jeśli sprzedał dom spoko robisz co chcesz twoje życie. On ma rodzinę i zrobi to co uważa za słuszne. O ile to jest prawda to z tym całym domem ale nawet jeśli to się strasznie wstydzę za te wszystkie fanki które stały pod jego domem i wysyłały my czy coś te śmieciowe opowiadania. To jest chore i straszne w końcu, Gee to też człowiek ale jednak najgorsze z tego wszystkiego jest to że przez te całe szalone fanki kiedyś Gee i cały MCR mogą stwierdzić że już wszystkie fanki takie są. Że tylko starają się wplątać w ich życie i zwracają uwagę tylko na nich a nie na muzykę którą robią. Ja się już zaczynam bać że kiedyś przez właśnie te chore fanki MCR zakończy swoją działalność, ale miejmy nadzieje że to nigdy nie nastąpi a MCR niech nie zwraca uwagi na psychiczne fanki.
Ohh... Baby don't stop bury me !
chemicalmonster

Poprzednia strona

Powrót do News