Czeka nas znów fala samobójstw?

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Czeka nas znów fala samobójstw?

Postprzez rape death † » 27 lip 2012, o 20:18

My Chemical Romance pracuje nad nową płytą. Czeka nas znów fala samobójstw?

Taki temat znalazłam dzisiaj na stronie kotek.pl
Po przeczytaniu artykułu i obejrzeniu filmiku rozśmiałam się do łez. :lol:
W sumie, to w końcu kotek.
Co Wy o tym sądzicie ?

http://www.kotek.pl/kotek/1,111364,1220 ... lyta_.html
Everybody gets depressed.
It's totally normal.
rape death †

Re: Czeka nas znów fala samobójstw?

Postprzez Green » 27 lip 2012, o 20:48

O borze liściasty, o tych głupotach które wypisują portale typu kotek.pl szkoda rozmawiać i w ogóle zaczynać dyskusję na ten temat.
Green

Postprzez Alucard » 27 lip 2012, o 22:35

Sama nie wiem jaki cel miał ten artykuł. Pisali o emo aferze, w filmiku mówili głównie w pozytywnym sensie, ale w końcu o nowej płycie nie powiedzieli nic oprócz tego, że na nią czekają.
Alucard

Postprzez Grzywa. » 27 lip 2012, o 22:39

Sikam ze śmiechu :lol: To było takie bezsensu, że no śmieszne :lol: Nie potrafię inaczej się wypowiedzieć, no. Opadły mi ręce. :roll:
Grzywa.

Postprzez kalynaa » 28 lip 2012, o 05:36

Alucard napisał(a):Sama nie wiem jaki cel miał ten artykuł. Pisali o emo aferze, w filmiku mówili głównie w pozytywnym sensie, ale w końcu o nowej płycie nie powiedzieli nic oprócz tego, że na nią czekają.

Właśnie,bez sensu trochę. W końcu taki przykładowy czytelnik nie wie ,co ma sądzić o zespole,nie ? I pomijając wszystko,to miał być chyba odcinek o nowej płycie,a nie o ich karierze w dużym skrócie. o.O
Poza tym,mogli sobie trochę chociaż poczytać o historii zespołu.Bo na moje oko,jest to zrobione totalnie od niechcenia ,przy użyciu źródeł typu 'Bravo' .
Myśl mózgiem, nie dupą ~Grzywa ♥

MCR, THANK YOU FOR EVERYTHING.
kalynaa

Postprzez TCustodis » 28 lip 2012, o 09:51

Fala samobójstw = jeden zarejestrowany przypadek, przy którym i tak można spekulować, czy to faktycznie MCR miało na to jakikolwiek wpływ, a nie po prostu zaniedbanie rodziców. Aż śmiać się chce :lol:
Filmik pozytywny, może pomijając poruszenie geegasmami, które się już zdarzały nie raz xD
Artykuły na kotku o Gerdzie/MCR zawsze mnie bawią.
ObrazekPraise our Lord and Saviour, the Holy Helix Fossil!Obrazek
TCustodis
Administrator

Postprzez rape death † » 28 lip 2012, o 11:39

Czego się spodziewać po 'takich' stronach.
Nie mają pojęcia o czym piszą i mówią.
Everybody gets depressed.
It's totally normal.
rape death †

Postprzez Revenge96 » 28 lip 2012, o 12:15

kalynaa napisał(a):
Alucard napisał(a):Sama nie wiem jaki cel miał ten artykuł. Pisali o emo aferze, w filmiku mówili głównie w pozytywnym sensie, ale w końcu o nowej płycie nie powiedzieli nic oprócz tego, że na nią czekają.

Właśnie,bez sensu trochę. W końcu taki przykładowy czytelnik nie wie ,co ma sądzić o zespole,nie ? I pomijając wszystko,to miał być chyba odcinek o nowej płycie,a nie o ich karierze w dużym skrócie. o.O
Poza tym,mogli sobie trochę chociaż poczytać o historii zespołu.Bo na moje oko,jest to zrobione totalnie od niechcenia ,przy użyciu źródeł typu 'Bravo' .

Absolutnie się z tym zgadzam, artykuł sam w sobie jest po prostu śmieszny, a filmik może i jest w miarę w porządku, ale też odniosłam wrażenie, że jest zrobiony zupełnie od niechcenia i niczego nie wniósł do tematu nowej płyty zespołu, o której miała być mowa.
Gerard: Well, are you ready, Ray?
Ray: Yeah...
Gerard: How about you, Frank?
Frank: Oh, I'm there, baby
Gerard: How about you, Mikey?
Mikey: Fucking Sarah
Gerard: Awww pickles..
Revenge96

Postprzez VoiceOfSilence » 28 lip 2012, o 12:47

Aż z ciekawości obejrzałam ten "reportaż" i też mi się śmiać chce. Nie dość, że treści tam za wiele nie było, głownie teledyski, to do tego ten wkurzający prowadzący, który mówi "polskim angielskim". Jak już się za coś zabierać to porządnie, reasumując jaki film, taka strona. Reportaż zrobiony na siłę, nic nie wnoszący, no może oprócz zniesmaczenia...
VoiceOfSilence

Postprzez Jagoda » 28 lip 2012, o 18:04

Ale się uśmiałam, aż sobie dwa razy oglądnęłam :lol: Brak słów. 'Artykuł' o samych 'czarnych stronach' (o ile można to tak nazwać), a w filmiku złego słowa nie wspomnieli (oprócz udawanego orgazmu xD Widać, że bardzo zapoznani z historią zespołu).
Jagoda

Postprzez MadPony » 28 lip 2012, o 18:27

Pomijając kilka bzdur i beznadziejną wymowę nazwiska Franka filmik był okej. Miał pozytywny wydźwięk i ktoś zielony po obejrzeniu go do MCR się nie powinien zrazić a raczej włączyć ich piosenki. Oczywiście kotek jak zwykle trochę nie wiedział o czym pieprzy i niektóre spekulacje były śmieszne, ale nie ma chyba sensu wszędzie o tym dyskutować. Bo to gówienko takiego jarania się nie jest warte.
"I am fucking crazy, but I am free."
MadPony

Postprzez nata99 » 30 lip 2012, o 16:02

nudzi im się poza tym zobaczyli że sporo jest osób "EMO" więc coś tam puścili dla tych 8 latek kochających JB
KISS ME YOU ANIMAL !!!! ◕‿◠
nata99

Postprzez ATP » 30 lip 2012, o 23:32

Muszę przyznać, że prowadzący w filmiku jest szaleeeeenie przekonujący. Spodobało mi się też stwierdzenie "fala emo samobójstw". Piękna terminologia. Nie znam tego całego kotka.pl, ale są śmieszniejsi od niejednego polskiego kabaretu.
Kocha­nie, miłość pot­ra­fi Cię kopnąć gla­nem w twarz jak tyl­ko Cię uj­rzy, a po­tem nie cze­ka aż nak­leisz so­bie plas­te­rek, tyl­ko kop­nie Cię w dupę dwa ra­zy moc­niej - Scarlet
ATP

Postprzez VoltageCola15 » 2 sie 2012, o 14:31

Jaka szkoda, że nie wspomnieli o tych, których MCR powstrzymało przed samobójstwem, to po prostu głupota, jak wszystkie podobne rzeczy. Jeśli już muszą o nich mówić to niech mówią z sensem, albo wrócą do słit komercyjnych gwiazdek.
"After all this time?"
"Always", said Snape.
VoltageCola15

Postprzez Libri » 3 sie 2012, o 09:06

Czym tu się podniecać, przecież to Kotek.
MCR powodem "fali samobójstw"? Na podstawie jednego przypadku, gdzie nie wiadomo, czy to ich muzyka była powodem owego samobójstwa? Bądźmy poważni. Toż to jeszcze nie fala.
Rozumiem, że ich wizerunek jest kontrowersyjny, ale chyba powinno się też zwrócić uwagę na teksty piosenek, które mówią coś zupełnie przeciwnego niż większość osób sądzi.
No i na koniec dowalili o tym udawanym orgazmie. xD Myślałam, że padnę ze śmiechu. Odkrywcze, nie ma co.
Światło w tunelu, nadzieja ostatnia umiera
Dziś jeszcze raz zaczniemy budować od zera

Luxtorpeda Od zera
Libri

Postprzez AubergineKid » 13 sie 2012, o 18:31

Muzyka jakiegokolwiek zespołu powodem samobójstwa? Bez przesady. Należałoby się zająć otoczeniem szkolnym, rówieśniczym, rodzinnym tej dziewczyny. Oczywiście łatwiej rzucać terminami pokroju "fala emo-samobójstw", które mają chyba ładnie przykryć rzeczywiste problemy...

O nowej płycie-nic szczególnego. A fe, kotku!
I am not afraid to keep on living, I am not afraid to walk this world alone
AubergineKid

Postprzez radiation99 » 14 sie 2012, o 15:02

a najzabawniejsze jest to, że pisząc o "fali samobójstw" jako zdjęcie artykułu wstawili mieszankę głównie z Danger Days o_O XD
radiation99

Postprzez chemicalmonster » 26 sie 2012, o 18:33

Fala samobójstw ? hahaha śmieszne jedna dziewczyna popełniła samobójstwo, i to pewnie nie z powodu MCR tylko z powodów rodzinnych. Ale jedna osoba a oni nazywają to falą i to kolejną ? Śmiać się chce z takich ludzi wszystkie te portale plotkarskie no właśnie plotkarskie stąd ich nazwa tylko wymyślają plotki. I dlatego w jakiś sposób chcieli bardzo pokazać jacy to zły wpływ ma MCR na młodzież a wcale tacy źli to oni nie są. Bo mi np wytłumaczyli wiele rzeczy i w jakiś sposób pomagają muzyką :)
Ohh... Baby don't stop bury me !
chemicalmonster

Postprzez jenny » 29 sie 2012, o 18:49

Nie mogę obejrzeć tego filmiku, why? No ale kotek? Oni tam piszą o Jonas Brothers, więc niech MCR zostawią w spokoju. Poza tym "fala samobójstw" to mnie rozwaliło :lol:
jenny

Postprzez ewiczkaaa » 30 sie 2012, o 20:35

Ide się powiesic bo słucham MCR-.- To chyba raczej w druga stronę...żyje bo słucham Mcr:)
I'm just a man,
I'm not a hero.
Just a boy,
Who had to sing this song.
I'm just a man,
I'm not a hero.
ewiczkaaa

Postprzez Hide » 31 sie 2012, o 08:40

<Ma jeba> Huehueheuehuehe, ten artykuł zmienił moje życie prawie tak bardzo jak ten z którego dowiedziałam się, że Demi Lovato zjadła ogórka. A teraz idę posłuchać Maj Kemikal Romens a potem się zabiję. No to do jutra.
"As we walk among these shadows, in these streets, this field of battle
Take it up, we wear the medal, raise your hands with burning candles "
Hide

Postprzez Luna » 26 paź 2012, o 16:23

Czemu ja tego jeszcze nie skomentowałam?
Pamiętam, że strasznie się z tego uśmiałam :lol:
Fala samobójstw?! Boże widzisz i nie grzmisz! -.-
A teraz sorry wkrótce nowa płyta, więc muszę się iść powiesić, cześć.
jump down deep
Luna

Postprzez The_only_hope_for_me » 27 lis 2012, o 21:17

Kurde, zdarza mi się czytać kotka, ale kiedy wypuszczali ten 'reportaż' nie było mnie w domu. Muszę się przyznać, że kiedyś bardo lubiłam tą stronę. W dodatku teraz nie dość że tam piszą o niczym ciekawym to te ich ploty.. po prostu polecam tą stronę wszysktim którym się nudzi. xD
Ale wracając do tematu moja reakcja na ten artykuł: Najpierw - wtf? MCR i fala samobójst? Okey, mają piosenki o śmierci, ale pozytywne. Zresztą po nagłówku spodziewałam się zdjęć z trasy TBP a nie pozytywnego, killyojsowego Gerarda. W czasie oglądania - dobra, da się przeżyć. Ciągle chciało mi się śmiać, ale spoko (bo co MCR robi na KOTKU?!). A jak usłyszłam: "Geerard Way włozył sobie ręke do spodni.." Ja myślałam, że PADNĘ. I takie wielki lool. Podsumując:
- jeżeli przypadkiem macie jakąś stronę i chcecie się ośmieszyć - róbcie takie artukuły,
- jeden przypadek to nie fala.
I jestem dumna ze wszystkich pozytywnych i wielkich komentarzy wierych i MĄDRYCH fanów, którzy wiedzą więcej o MCR niż ta oto stronka. Lecz mimo to artykuł zachęciłby mnie do przesłuchanie kilku piosenek zespołu.
The_only_hope_for_me

Postprzez Sunshine » 29 lis 2012, o 19:03

Myślę, że filmik, który jest pod tym "artykułem" bardzo dobrze odpowiada na postawione w tytule pytanie.
Nie, nie szykuje się fala samobójstw. Przecież ich piosenki, nawet te traktujące o śmieci, trupach, trumnach i innych mrocznych sprawach nie namawiają do śmierci, a wręcz przeciwnie każą żyć dalej. Takie jest moje odczucie. Ale jak było zacytowane w filmie: Nigdy nie wiesz kto cie słucha, i każdy może interpretować ich teksty na swój sposób.
Don't Look Alive, Sunshine!
Just Be Alive!
Sunshine

Postprzez Cyśka » 29 gru 2012, o 13:29

Oglądałam to w wakacje. Płakałam ze śmiechu. "fala samobójstw" chcieliby... Połowa ludzi zapewne z tego forum żyje dzięki mcr i nie mogę zrozumieć tego, że oni tak powiedzieli. Przez coś takiego większość ludzi uważa ich za emo.
Bo trzeba być sobą
Cyśka

Postprzez SweetsInBlood » 5 sty 2013, o 10:24

Jak to przyjemnie jest wciąż powtarzać, że MCR nie grają emo :lol:
Niestety, media robią wodę z mózgu innym, którzy nie wiedzą, czym jest prawdziwe emotional hardcore.
A artykuł nie tyle mnie rozśmieszył, co zdenerwował.
Tak to jest, kiedy ludziom wpada pomysł pod tytułem "Nie znam się, więc się wypowiem"...
But where's your heart?
SweetsInBlood

Powrót do News