Billy Talent o MCR

Najświeższe newsy o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Billy Talent o MCR

Postprzez Natalia » 1 maja 2008, o 13:20

Podczas ostatniego wywiadu z zespołem Billy Talent, frontman Ben Kowalewicz opowiedział trochę o ich trwającej właśnie, wspólnej trasie z My Chemical Romance.

Co u Was? Jak do tej pory udaje się trasa?
BK: Do tej pory wszystko idzie świetnie, jesteśmy boscy. To było dziwne, od pół roku pisalismy w domu piosenki na nowy album i wszystko szło zgodnie z planem, gdy dostalismy telefon z wiadomością ze My Chem chcą abyśmy ich supportowali. Nie mogliśmy odmówić, ponieważ to są cholernie fajni kolesie. teraz jesteśmy w połowie trasy z nimi i do tej pory nasze występy były wspaniałe, cudowne, niesamowite, publiczność też była niesamowita.

Znaliście My Chemical Romance przed tą trasą?
BK: Poznaliśmy ich w lecie. Graliśmy jednocześnie na festivalach w Europie i tam zetknęły się nasze ścieżki. MCR byli w Finlandii, podczas gdy my również tam byliśmy. Zadzwonili do nas pewnego ranka i spytali, czy chcelibyśmy z nimi zagrać. Więc pojechaliśmy do nich, zagraliśmy wspólnie, czym przypieczętowaliśmy naszą znajomość. MCR są naprawdę słodcy i mili dla nas. Tak, My i oni to dobre połączenie.

Co robicie w drodze dla zabicia czasu?
BK: No więc My Chem mają w autokarze telewizor plazmowy, Xbox’a i grę Guitar Hero,oraz zdalnie sterowany samochodzik. Mają pełno takich zabawek.My w porównaniu z nimi wypadamy cienko, w trasie czytamy książki, oglądamy filmy na DVD i gramy w pokera.

Próbowaliście kiedyś włamać się do ich autobusu, zeby sobie zagrać?
BK: Nie, jeszcze nie.Nie jestem wielkim fanem Guitar Hero.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 00:00 przez Natalia, łącznie edytowano 1 raz
Natalia
Administrator

Re: Billy Talent o MCR

Postprzez A*** » 1 maja 2008, o 13:25

MCR są naprawdę słodcy i mili dla nas.

Haha rozwaliło mnie to ,,słodcy'' <gleba>

BK: No więc My Chem mają w autokarze telewizor plazmowy, Xbox’a i grę Guitar Hero,oraz zdalnie sterowany samochodzik. Mają pełno takich zabawek.My w porównaniu z nimi wypadami cienko, w trasie czytamy książki, oglądamy filmy na DVD i gramy w pokera.

Nie no MCR szaleją, na pewno im się nie nudzi 8-)
Obrazek
Pięknie mruczy!!...Albo mocniej pada, albo jestem zwariowana... :lol:
A***

Postprzez Gusiek » 1 maja 2008, o 13:27

MCR są słodcy! Patrzcie, jak się miło wypowiada o nich pan Kowalewicz...
Gusiek

Postprzez Klaudia » 1 maja 2008, o 13:34

O MCR jaki wypas mają w tym autokarze! A to tylko autokar! Co oni mają w domach? xD
MCR są naprawdę słodcy

<Ómiera>
Klaudia

Postprzez NaLa » 1 maja 2008, o 13:34

Haha, chłopaki tak samo jak ja, grają w Guitar Hero xD I są słodcy ^^
Tu gramofony, a z czasem i serato
włącz mikrofony, ziomy pochodzą z Kato
NaLa

Postprzez mcrfan15 » 1 maja 2008, o 13:45

Hihi, słodcy xD. Jak miło^^. Ciekawa jestem czy to było szczere, czy tylko "bo tak wypada" lub do podlizania się. <zawsze zbija z tropu optymistów>
Siabadaba - tak o mnie mówią 8-) <faja>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez bebok » 1 maja 2008, o 14:00

hahaha xD rozwaliło mnie :
BK: No więc My Chem mają w autokarze telewizor plazmowy, Xbox’a i grę Guitar Hero,oraz zdalnie sterowany samochodzik. Mają pełno takich zabawek.My w porównaniu z nimi wypadamy cienko, w trasie czytamy książki, oglądamy filmy na DVD i gramy w pokera.

haha to takie... urocze w moich oczach xD Ale zabrzmiało choćby MCR pływali w pieniądzach xD
bebok

Postprzez Nataljja » 1 maja 2008, o 14:13

Wyposażenie pierwsza klasa xD
MCR słodcy..
Nataljja

Postprzez Fear » 1 maja 2008, o 14:57

Muahahah, jeju, jak mi się miło zrobiło jak to przeczytałam <zaciesza, jakby to był wywiad o niej> A te gadżety w autokarze - haha, dla mnie to zabrzmiało jakby MCRy byli takimi malutkimi chłopczykami ^^ Sterowany samochodzik - urocze! Hm, uroczy wywiad, a właściwie to, co o MCR sądzą koledzy ^^
Fear

Postprzez Defer » 1 maja 2008, o 15:01

MCR są naprawdę słodcy

Hehe, mało co z krzesła nie spadłam :D Chciałabym zobaczyć jak chłopaki bawią się tym samochodzikiem, to dopiero musi być słodkie :D
Defer

Postprzez nusia » 1 maja 2008, o 15:04

Jak on ich wychwala ^^ Nie no, ale nie wątpimy, że taka jest prawda xP
Ale nie dość, że grają koncerty to jeszcze mają siły, żeby w gry grywać xD
nusia: my jesteśmy trójką puchaczy, trójką puchaczy i nie umiemy tańczyć czaczy ^^
Kris-O: hahaha przeczytałem trójką ruchaczy XD
mcrfan15: my jesteśmy trójką ruchaczy, my zadmy w lesie posłuchu ruchu, ruchu <pada>
nusia

Postprzez Fear » 1 maja 2008, o 15:13

Defer napisał(a):Chciałabym zobaczyć jak chłopaki bawią się tym samochodzikiem, to dopiero musi być słodkie :D

Ja też XD

O, właśnie mi przyszło do głowy, że skoro BT i MCR się zakumplowali, to może po koncercie BT w Polsce chłopaki szepną kilka dobrych słów o nas i MCR przy promocji nowej płyty do nas NA PEWNO zajrzą! XD <zaczyna się modlić>
Fear

Postprzez -chem- » 1 maja 2008, o 15:33

Fear napisał(a):O, właśnie mi przyszło do głowy, że skoro BT i MCR się zakumplowali, to może po koncercie BT w Polsce chłopaki szepną kilka dobrych słów o nas i MCR przy promocji nowej płyty do nas NA PEWNO zajrzą! XD <zaczyna się modlić>

obyś miała racje :mrgreen:
ohh jak wychwalają tych naszych Chemików ^^ ja też chcę taki autokar z wyposażeniem <udaje,że nie ma na myśli Chemików jako wyposażenia> :roll: :lol:
Peace4Palestine: @bobbryar do you think Gerard's wife's pregnancy will delay the relese of the new album?
bobbryar: @ Peace4Palestine yes. Because the baby is our new rapper

<kocha Boba> :lol:
-chem-

Postprzez estera » 1 maja 2008, o 15:45

No dokładnie słodkie to jest,że maja sterowny samochodzik jak takie małe dzieci.A co do tego Kowalewicza to nie on pierwszy i nie ostatni uważa że My Chemical Romance są słodcy :-)
estera

Postprzez mcrfan15 » 1 maja 2008, o 15:48

Nie przesadzajcie z tymi małymi dziećmi. Ja też mam taki sterowany samochodzik i nawet mój tata się nim bawi xD.
Myślicie, że oni naprawde się zakumplowali? <podejrzliwa jak zawsze>
Obrazek
mcrfan15

Postprzez darka » 1 maja 2008, o 15:55

MCR są naprawdę słodcy i mili dla nas.

<pada> :lol: oni są słodcy xD

No więc My Chem mają w autokarze telewizor plazmowy, Xbox’a i grę Guitar Hero,oraz zdalnie sterowany samochodzik. Mają pełno takich zabawek.

ej ja też chcę taki autokar!
darka

Postprzez estera » 1 maja 2008, o 15:58

Ja myśle że skoro ze sobą koncertują to muszą sie lubieć.Co więcej chyba chłopaka z MCR podoba się muzyka BT bo inaczej by z nimi pszecież nie koncertowali.
estera

Postprzez mcrfan15 » 1 maja 2008, o 16:01

Ja myślę, że z tym "oni są napradwę słodcy" to tylko kwestia tłumaczenia. Pewnie Ben powiedział tylko, że są mili.
A jak się lubią to bardzo dobrze wręcz, ja sie tam cieszę. Może rzeczywiście, tak jak napisała Fear, zadziałają na koncert MCR w Polsce <sama nie wierzy>. O!
Obrazek
mcrfan15

Postprzez estera » 1 maja 2008, o 16:06

Też mam wielką nadzieję na koncert w Polsce ale znając nasze szczęście do tego rodzaju wydażeń pewnie się nie pojawią:(

Zaczynacie offtopować!!
Ostatnio edytowano 1 maja 2008, o 16:09 przez estera, łącznie edytowano 1 raz
estera

Postprzez Natalia » 1 maja 2008, o 16:16

mcrfan15, nie, naprawdę powiedział, że "They are really sweet and very nice to us". Myśle, że to tak dla jaj trochę, wiecie.
Natalia
Administrator

Postprzez NAtikA » 1 maja 2008, o 16:43

Natalia napisał(a):No więc My Chem mają w autokarze telewizor plazmowy, Xbox’a i grę Guitar Hero,oraz zdalnie sterowany samochodzik. Mają pełno takich zabawek.

No to na nudę nie narzekają xD I kto tu kiedyś mówił że nie są bogatymi wampirami (or samfin lajk dat) xD
Jak zobaczyłam tylko temat BILLY TALENT O MCR od razu sobie pomyślałam: "Ciekawe jak ich zjechali" :)
Cold hard bitch!
Just a kiss on the lips
And I was on my knees
I'm waiting, give me.

Jet - Cold Hard Bitch
NAtikA

Postprzez nieobliczalna » 1 maja 2008, o 17:06

ejjj ale ja bym naprawdę chciAła zobaczyć, jak sie tym samochodzikiem bawią xD
wyobrażacie sobie takiego np. Franka z takim autkiem? O.o nie no wiedziałam, że się w tym autobusie zabawiają, ale że tak <szok kompletny>
nieobliczalna

Postprzez ditta » 1 maja 2008, o 18:57

to jakby byli bandą smarkaczy a nie 30letnimi żonatymi dorosłymi facetami :lol:
ditta

Postprzez Aga » 1 maja 2008, o 20:32

O jak miło :mrgreen:
W ich autobusie to bym mogła z nimi zamieszkać :lol:
Aga

Postprzez Kris-O » 1 maja 2008, o 20:35

No, fajnie, że chłopaki się lubią xD Tym bardziej, że oba zespoły spoko XD
Kris-O

Postprzez AnnC. » 1 maja 2008, o 20:40

...ej wiecie co? ja myślałam, że te mendy się dłużej znają! *.*
there's sunshine trapped in our hearts,
it could rise again..

muserka
Obrazek
AnnC.
Moderator

Postprzez nieobliczalna » 2 maja 2008, o 08:02

AnnC. napisał(a):...ej wiecie co? ja myślałam, że te mendy się dłużej znają! *.*

jakie mendy? ;P

a ja dalej nie moge uwierzyć w ten samochodzik!
nieobliczalna

Postprzez mcr-ara » 2 maja 2008, o 08:42

heh, tak samo jak Natika, widząc ten temat, pomyślałam, czy bardzo ich zjechali. Ahhh :-D dobrze, dobrze.... they are very sweet... :mrgreen:
mcr-ara

Postprzez ola_94 » 2 maja 2008, o 09:02

mcr-ara, hehe ja to samo! Fajnie, że sie tak lubią i wspólne koncertowanie sprawia im ogromną radochę. Prawdę mówiąc wydawało mi sie kiedyś, że od wydania The Black Parade My Chem zrobili sie tacy... sztywni, poważni.
ola_94

Postprzez Miss Midnight » 2 maja 2008, o 09:07

A ja wręcz przeciwnie, spodziewałam sie miłych słów ^^
Samochodzik, no cóż...muszą się odprężyć w trasie ;p
Fajnie, ze mają wspólną trasę.
Miss Midnight

Następna strona

Powrót do News