Kogo z MCR lubisz najbardziej, a kogo najmniej. Uzasadnij.

Dyskusja o zespole.

Moderatorzy: Administratorzy, Starszy moderator, Moderatorzy

Kogo z MCR najbardziej lubisz?

Gerarda
92
44%
Mikey'ego
35
17%
Franka
62
30%
Raya
21
10%

Liczba głosów : 210

Re: Kogo z MCR lubisz najbardziej, a kogo najmniej. Uzasadni

Postprzez soprettyblack » 21 paź 2011, o 18:34

Fearofthedark, szczególnie, że taka ocena kompletnie się z prawdą nie pokrywa.
soprettyblack

Postprzez MadPony » 21 paź 2011, o 19:20

A ja myślę, że przesadzacie. Cytat babci był takim uzupełnieniem(?) częścią opinii i jej dotyczyła. I chyba nie zabronicie jej mieć aż tak negatywnego zdania o Rayu?! I nie wiem co było obrazą czy to że jego żarty jej nie śmieszą czy to że jest dziwny -.-
"I am fucking crazy, but I am free."
MadPony

Postprzez Linnet » 21 paź 2011, o 19:33

MadPony, myślę, że tutaj głównie chodzi o to, że ocenia się kogoś po wyglądzie, zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Nie wiem jak innych, ale mnie to irytuje strasznie.
Linnet

Postprzez soprettyblack » 21 paź 2011, o 19:37

Linnet, dokładnie, mi o to też chodzi, a nie o anegdotki z babcią w roli głównej, bo to mi jest obojętne.
soprettyblack

Postprzez BlondiXD » 21 paź 2011, o 19:51

na mnie zwalają że robię off-top a same robicie więc ja już nic nie mówię.

To po co był ten post skoro nic nie mówisz?
Nie jara mnie one direction ja mam SHINee i super juniora:P
BlondiXD

Postprzez CrashQueen » 6 lis 2011, o 14:06

Moim ulubionym członkiem zespołu jest Frankie. Co prawda po przeczytaniu kilku postów stwierdzam, iż nie za dużo z Was stawia go na pierwszym miejscu. Zgodzę się, że nie posiada tak wielu talentów jak np. Ray czy Gerard. Jednak ma swój zespół, śpiewać śpiewa oraz posiada niespożytą energię podczas koncertów. Może i robi za pajaca w zespole, ale dzięki niemu nie jest nudno. Ciągły uśmiech, skakanie i bieganie po całej scenie oraz śmieszne wypowiedzi sprawiają, że automatycznie polepsza się atmosfera panująca dookoła. Jest optymistą (przynajmniej z tego, co widać na wywiadach i koncertach). Stara się czerpać z życia jak najwięcej radości :)
CrashQueen

Postprzez Comixx » 6 lis 2011, o 17:04

Kocham każdego z nich na swój sposób, nie potrafiłabym tak po prostu powiedzieć "Ten jest fajny, a ten nie".
Ostatnio edytowano 4 sie 2012, o 22:49 przez Comixx, łącznie edytowano 1 raz
Comixx

Postprzez eternity_dreamer » 6 lis 2011, o 17:25

Zaznaczyłam Ray'a, jest po prostu miszczem, sądzę, że naprawdę wspaniałym człowiek (nie znam go, jasne, ale taki mi się wydaje miły i ogólnie.. no :3) i jestem jego zaginioną córką, soł... :3 Lubię ich wszystkich, Ray wybija się pół kroku przed szereg, po prostu :3 Nigdy nie myślałam, kogo lubię najmniej, bo dla mnie MCR to cztery osoby, może różne, ale jednak tworzą jedną całość. Gdybym nie lubiła któregoś z nich, to myślę, że nie uwielbiałabym MCR i tego co sobą przekazują, a jedynie ich piosenki... Zakręciłam trochę XD
eternity_dreamer

Postprzez Yulija » 8 lis 2011, o 18:35

Wybrałam Gerarda, uważam, że jest świetny w tym co robi, podobają mi się jego wypowiedzi. On inspiruje mnie najbardziej. Na drugim miejscu są Ray, Frank i Majki :-> Po prostu lubię tych gości i na ich widok morda mi się cieszy :-D Bo gdyby nie oni i ten zespół wiele bym w życiu straciła.
Yulija

Postprzez Toshiko. » 10 lis 2011, o 16:21

Ja najbardziej lubię Franka. Jest śmieszny zabawny urzekający i świetnie gra na gitarze . To prawda ,że ostatnio jest jakimś smętnym zgredem ale jego życie osobiste mnie nie za bardzo obchodzi . Ma problemy niech na razie odejdzie a potem wróci i będzie happy . A tak ogółem to całe MCR wymiata . Włosy Raya .Poker face Mikeya.I ta szekszi dIVA Gercio c:
Toshiko.

Postprzez Tomaro » 10 lis 2011, o 20:31

Polemizowałbym jeśli chodzi o tę grę na gitarze, ale dobra...
Tomaro

Postprzez Migotka » 11 lis 2011, o 16:05

Ja się miotam pomiędzy Gerardem a Frankiem. Franka kocham za poczucie humoru, wariactwo na scenie i ogólnie za charakter, natomiast Gerarda za teksty, śpiew, sztukę, podejście do życia i oczywiście za wybryki z Franiem na koncertach ;>

Ah, zapomniałam dodać, że w końcu wybrałam Gerarda! xd

Nie pisz postu pod postem. - Ienzo
I am not afraid to keep on living
I am not afraid to walk this world alone
Migotka

Postprzez florencja » 27 lis 2011, o 14:04

ouch, jeśli chodzi o mnie, to tak: jeśli chodzi o ich początek, to wybrałabym Ray'a. jest na pradę ważny w MCR, przecież pisze wszystkie partie gitarowe! Frank, faktycznie, to prawdziwy ogień na scenie, ale Ray, co widac, skupia sie na grze, jest wspaniały. i wspomniałam początek. bo wtedy Gee nie był najmocniejszym ogniwem zespołu, jego głos nie powalał, no cóż. może dlatego też nie lubię pierwszej płyty, bo wokal Gerarda mnie nie przekonywał. ale później, po TPB, a DD... Gerard. najlepszy za wszystko: za na prawdę piekne teksty utworów, prawdziwość, no i talent wokalny. bo obecnie, patrząc na występy (szczególnie te akustyczne) micha mi się uśmiecha, kiedy widzę, ile serca Gerard wkłada w śpiew, obecnie jest na baaaaaardzo wysokim poziomie wokalnym, co mnie cieszy. i nikt teraz nie może zarzucić, że nie umie śpiewac. bo ukatrupię *śmiech złoczyńcy* :D
florencja

Postprzez Kameleon » 27 lis 2011, o 18:43

Nie mogę wybrać kogo lubie najbardziej, a kogo najmniej, bo oni tworzą jedną całość, wiem, jeżeliby teraz kogoś zabrakło na pewno nie byłoby to TO My chemical romance
Ray i jego czupryna ;3
Frank i to co robi na scenie
Gerard jego piękne miny i powalające teksty
Mikey <3 nie mogłoby go zabraknąć.. po prostu :)
Kameleon

Postprzez BLindPAINter » 28 lis 2011, o 07:41

Kameleon napisał(a):Nie mogę wybrać kogo lubie najbardziej, a kogo najmniej, bo oni tworzą jedną całość, wiem, jeżeliby teraz kogoś zabrakło na pewno nie byłoby to TO My chemical romance

wyjęłaś mi to z głowy, tyle, ze ładniej ujęłaś w słowa :)
BLindPAINter

Postprzez Mania » 27 sty 2012, o 21:24

Najbardziej mnie inspiruję Gerard ;D Uważam że jest dobry w tym co robi i to jak podchodzi do życia ;D Na drugim miejscu jest Frank, Ray i Majki :-) Uwielbiam jak grają na gitarach... Ale tu przecież nie chodzi kogo lubisz najbardziej czy najmniej ;p tu chodzi o to jaki stworzyli zespół i jak zmienili nasz życie i przy okazji swoje :-D
Mania

Re:

Postprzez Bulletproofka » 30 sty 2012, o 13:59

Sharp napisał(a):Ja najbardziej lubię Majkela, bo to jego opanowanie i poważne spojrzenie jest wręcz niesamowite. Poza tym, sądzę, że musi być naprawdę cierpliwy, skoro przez wszystkie lata stał w cieniu brata, bo tak zapewne było. Gee ma ogromnie wiele talentów, począwszy od muzycznych, skończywszy na teatralnych, i Mikey... no cóż, nie wygląda na jakiegoś specjalnie uzdolnionego. Zresztą, lubię jak gra na basie, nie wkłada w to wiele energii, ale moim zdaniem dobrze gra i wkłada w to serce ^^'

No więc uważam tak samo.

Najmniej lubię, a raczej lubiłam Matta i tego Michaela (perkusistę z DD). Wyglądali podejrzanie, tak jakby wyszli z więzienia. Ale to tylko moje zdanie... W końcu mało ich znam, jeżeli w ogóle. :-/
Zebra może być bardzo miła, ale jeśli ją wkurzysz, może być niesympatycznie.
Bulletproofka

Postprzez Kebab » 5 lut 2012, o 18:29

Ja jako beznadziejny muzyk jestem całym moim seduchem za Ray'em. Jego talent, krochu krzywa twarz którą tak bardzo lubię, żyjące swoim życiem afro... to cały Toro Podoba mi się w nim też to, że na scenie też nigdy z nim nie jest nudno, chociaż nie dostaje kręćka jak Franek a poza tym, jak stwierdził Gee to "żelazny łeb" zespołu, bez niego MCR by nie istniało.
I AM __ __ __ __ LOCKED

Irene Adler
Kebab

Postprzez VoltageCola15 » 15 lut 2012, o 14:45

Nie umiem wybrać :-)
Gerard jest niesamowicie utalentowany i inteligentny, do tego oryginalny, widać że oddaje się zespołowi cały sobą! Kiedy widzę jego pasję na filmach z koncertów, wydaje mi się, że to właśnie on powinien być moim ulubionym.
Frank jest zabawny i zawsze, kiedy go widzę się uśmiecham. Nie jest już tym dawnym, wydurniającym się na maksa Frankiem, ale nie umiem powiedzieć, że... że go nie lubię, bo to byłoby kłamstwo, ponieważ uwielbiam Franusia :-)
Ray jest wspaniałym gitarzystą, tak samo jak z Gerda, kapie z niego pasja. Nie wyobrażam sobie MCR bez niego, bo... jest tam od początku i wspaniale uzupełnia sobą zespół.
Mikey, moim zdaniem nie wybijał się specjalnie, dawał z siebie, to co może, ale lubiłam go. Nie wiem za co, jakoś ten toster i okulary zawsze miło mi się kojarzyły.Kiedy w teledyskach i filmikach lepiej mu się teraz przyglądam, to jest wspaniały człowiek. Tak jak trójka powyższych jest wspaniałą częścią zespołu.
Nigdy nie myślałam nad tym, kogo z nich lubię najmniej - wszystkich diablo kocham.
I tyle.
Moim zdaniem Ray, Gee, Frank i Mikey są puzzlami, które w połączeniu dają idealną kompozycję.
Edit: Teraz jeszcze raz czytam wszystkie info o Majkim, i decyduję, że to on jest moim ulubionym!
Ostatnio edytowano 28 mar 2012, o 14:06 przez VoltageCola15, łącznie edytowano 1 raz
VoltageCola15

Postprzez ToxicTear » 18 lut 2012, o 16:00

Jako ulubiony członek zespołu - Frank. Oczywiście jest śliczny (przynajmniej według nie :D), ale uwielbiam go też za to jak rzuca się na scenie z gitarą (kocham gitarzystów *_*), za śmiech, za to, że boi się pająków, za taką prostotę w jego zachowaniu. Poza tym nie wiem, jak on to robi, ale jak widzę filmik/zdjęcie, gdzie on się uśmiecha, to ja też się uśmiecham. Magia ;3
Z kolei nie przepadam za Mikey'em. No nie wiem, coś mi w nim nie pasuje, nie potrafię tego uzasadnić. Nie znaczy to, że go nie lubię, po prostu jeśli już mam wybierać, to on najmniej przypadł mi do gustu.
W sumie to głupio ich tak dzielić, nie wiem... Razem tworzą jedną całość i tyle. Wzajemnie się uzupełniają :)
ToxicTear

Postprzez liveyourlife » 19 lut 2012, o 17:33

Najbardziej lubię definitywnie, ostatecznie i niezaprzeczalnie Gerarda. Kiedy na niego patrzę ogarnia mnie takie przyjemne ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Uwielbiam jego ruchy na scenie, kocham jego teksty, ubóstwiam jego głos. On po prostu mnie kręci. Jego zabójczy uśmiech, język w Honey, This Mirror Isn't Big Enough For The Two Of Us.. :rozmarzyła się: I ten odjazd na punkcie śmierci :twisted:
Lubiłam też Boba, niefajnie, że odszedł.
Ale cała reszta też jest zarąbista, nie ma kogoś, kogo 'lubiłabym najmniej'. Franciszek, Ray i Mikey są na równi jak dla mnie :-D
liveyourlife

Re:

Postprzez joproxyz » 20 lut 2012, o 10:51

Rebel_Kid napisał(a):moja mama bardzo lubi Ray'a za to afro :P

Gdy ja moja mamę zapytałam , który najładniejszy , odpowiedziała , że włosy Ray'a :lol:
This shit is easy peasy
pumpkin peasy
pumpkin pie
MOTHERFUCKER
joproxyz

Postprzez soprettyblack » 23 lut 2012, o 15:55

No bo włoy Ray'a to najfajniejszy element całego MCR, jestem wielką fanką włosów Ray'a. xD Moja reakcja w czasie OWF, kiedy Ray wyszedł jako pierwszy była następująca: Aaaaaaa włosy Ray'a!!!!
I tak było na serio, przysięgam. xd
soprettyblack

Postprzez Migotka » 24 lut 2012, o 17:08

Franio ruleeeezzz! xd
I am not afraid to keep on living
I am not afraid to walk this world alone
Migotka

Postprzez Sharp » 25 lut 2012, o 09:02

A gdzie masz uzasadnienie? Nie pisz proszę takich postów, bo nabijasz i wyglądają głupkowato.
ЙОЛО
Sharp
Administrator

Postprzez kalynaa » 3 mar 2012, o 14:29

Hmmm.Chyba Gerarda :)
Kocham to,jak śpiewa,jego zachowanie,jego teksty...ogólnie cały jest świetny :D
nooo,jest oczywiście jeszcze nasz kochany Majki :> wydaje mi się,że jest taki jakiś...no,kurde,nie wiem,no! po prostu jest mega :)
a najmniej...Franka chyba.jakoś tu lubię i w ogóle,a tu nie mogę się do niego przekonać.jak dla mnie sprawia wrażenie takiego strasznie antysympatycznego.
Myśl mózgiem, nie dupą ~Grzywa ♥

MCR, THANK YOU FOR EVERYTHING.
kalynaa

Postprzez Grzywa. » 3 mar 2012, o 16:36

Nie potrafię wybrać..
Gerard:
Jest śmieszny XD. Za każdym razem jak widzę jakieś zdjęcie to zawsze się śmieje :lol: . Podziwiam go za wytrwałość i za to że mogę posłuchać tego co próbuje nam pokazać przez swoje piosenki : 3.
Mikey:
Wow :roll: Nie wiem czemu ale on dla mnie taki zawstydzony jest >,< Taki skryty w sobie :-( . Ja bym go normalnie przytuliła żeby się uśmiechnął i za to go uwielbiam za tą jego niewinność XD
Ray:
O Rayu wiem najmniej D: A szkoda.. Ma szekszi fryz :lol: . Kocham go za to że jest taki pracowity XD. Podziw na maksa 8-) .
Frank:
Oj Franiu, Franiu.. Jest taki szczęśliwy :!: Jak już sobie żartuje to zawsze przypomina mi się Frankie : 3 i jego uśmiech :D Wtedy śmieje się jeszcze głośniej niż jak widzę słit focie Gera.

Ogółem:
Gdyby nie oni to nwm co by się ze mną stało :3. Nie potrafię wybrać pomiędzy nimi i mimo tego że na temat Gerard mogę wypowiedzieć się więcej niż Raya to i tak oni wszyscy są u mnie na pierwszym miejscu ^w^. Amen.. XD
Ostatnio edytowano 27 kwi 2012, o 21:15 przez Grzywa., łącznie edytowano 1 raz
Grzywa.

Postprzez Jijo » 4 mar 2012, o 14:40

Nie ma w MCR osoby, którą lubiłabym najmniej. Każdego z nich kocham, oczywiście Boba również miło wspominam i chociaż nie znałam My Chem w czasie gdy Bryar zasiadał na perkusji, baaaaaaardzo go polubiłam z różnych nagrań . :3
A najbardziej lubię Gerarda. Chyba głównie za jego teksty i za przeszłość z której wybrnął, co nie każdemu się zdarza i za to, że potrafił schudnąć (a jednak się da!). Poza tym kocham słuchać, gdy mówi o niepoddawaniu się i depresji, byciu wyrzutkiem. Oczywiście, każdy z MCR mógłby powiedzieć to samo, jednak.... sama nie wiem. Po prostu strasznie go polubiłam i chociażbym chciała, nie potrafię przestać.
Poza tym Gerard jest dla mnie wzorem, w pewnym sensie staram się do niego upodobnić. ;)
Chyba (...myślę, że na pewno...) jest czymś w rodzaju "wzorca" ojca jakiego chciałabym mieć. Amen.
Jijo

Postprzez noise » 8 kwi 2012, o 10:31

No cóż.. wszystkich lubię chyba tak samo i jak dla mnie razem tworzą jedną idealną całość jaką jest MY Chemical Romance. Dlatego nie wybioro nikogo, kogo lubię najmniej. Jednak gdybym już musiała wybrać kogoś, kogo najbardziej lubię to będzie Mikey: jak dla mnie żyje on w cieniu Gerarda i przez to trochę mi go szkoda, uwielbiam jego śmiech no i ..mam lekką słabość do basistów :-D
noise

Postprzez TwojaStara » 13 kwi 2012, o 17:20

Ja lubię po równo każdego z nich więc wybrać nie mogę. Każdy z nich jest ogromną częścią zespołu i bez któregokolwiek z nich nie byłoby MCR. Brakuje mi Boba który zostawił w zespole po sobie wielką pustkę.
Moja głowa jest jak koktajl mołotowa.
TwojaStara

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do My Chemical Romance